KONST / Litografier / Färglitografi 14193473
nr 1419 3473
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
MEH. Signerad, numrerad 20/85, daterad -84. Färglitografi, bildmått: 42x29, yttermått inklusive ram: 62x45 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:50:43
16/9 16:49:50
Stefan W Igelström
Läs mer om Stefan W Igelström